Contactpersonen

Bestuur
Gouke de Vries, voorzitter: gouke.de.vries@ldodk.nl
Jolanda Bergsma, secretaris: secretariaat@ldodk.nl
Remco Winter, penningmeester/breedtekorfbal: remco.winter@ldodk.nl
Jan Sjoerd Pool, topkorfbal: jansjoerd.pool@ldodk.nl
Christiaan Schipper, sponsorzaken: christiaan.schipper@ldodk.nl
Jacqueline Oosterhof, PR: jacqueline.oosterhof@ldodk.nl
Algemeen: bestuur@ldodk.nl

Wedstrijdsecretariaat
Remco Winter
E-mail: wedstrijdsecretariaat@ldodk.nl

Vertrouwenscontactpersonen
Douwe Bergsma
douwebergsma.ldodk@gmail.com

Ankie de Jong
ankiedejong.ldodk@gmail.com

Scheidsrechterszaken
Tjalle Faber
E-mail: scheidsrechtercommissie@ldodk.nl

Administratie/Ledenadministratie
Aukje Berga
E-mail: administratie@ldodk.nl

PR-commissie / perscontacten
Vacature, voorzitter
E-mail: prcom@ldodk.nl

Kledingcommissie
Harmina Koelma
E-mail: hkoelma@ziggo.nl

Sponsorcommissie
Tony Overmeer, voorzitter
E-mail: businessclub@ldodk.nl

Teambegeleider selectie
Joke Winter
E-mail: wout.joke.winter@kpnmail.nl

Topsport commissie (S1/S2/S3/A1/A2/B1/C1/D1)
Folkert Ensing (S1/S2/S3): folkert.ensing@gmail.com
Jan Eppinga (A1/A2/B1/C1/D1): janenmarjo@hetnet.nl
Bart Jan Scheenstra (Scouting): bartjanscheenstra@hotmail.com
Marc Blaauw (Scouting): marcblaauw78@hotmail.com
Algemeen: topkorfbal@ldodk.nl

Breedtesport commissie (overige teams)
Doety Waninge, contactpersoon Senioren, G-korfbal
Lien van der Schuit, contactpersoon A/B
Marjan Bouma, contactpersoon C’s en D’s
Hilda Lageveen, contactpersoon E’s, F’s en Kangoeroes
Berend Haaijer, algemeen commissie lid
BC E-mailbreedtekorfbal@ldodk.nl

Supportersvereniging Groen Kabaal
Jesse Klabbers, voorzitter: jesseklabbers94@hotmail.com
Jippe Jongsma, administratie/ledenadministratie: jippejongsma17@hotmail.com

Jeugdactiviteiten
Vacature, contactpersoon
E-mail: jeugdactiviteiten@ldodk.nl

Actiecommissie
E-mail: actiecommissie@ldodk.nl

Korfbal League organisatie
Hilde de Boer / Denise Kroes
korfballeague@ldodk.nl

Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het veld- en zaalseizoen kunt u contact opnemen met sporthal Kortezwaag (0513-461978).

Deel deze pagina op: