Contactpersonen

Hieronder vind je een overzicht van contactpersonen van LDODK. Per commissie vind je een algemeen mailadres en waar nodig een contactpersoon voor een specifiek gebied.

Bestuurbestuur@ldodk.nl
Gouke de Vriesvoorzittergouke.de.vries@ldodk.nl
Jolanda Bergsmasecretarissecretariaat@ldodk.nl
Remco Winterpenningmeester/breedtekorfbalremco.winter@ldodk.nl
Jan Sjoerd Pooltopkorfbaljansjoerd.pool@ldodk.nl
Berend Haaijerbreedtekorfbalberend.haaijer@ldodk.nl
Arend WaningePRjacqueline.oosterhof@ldodk.nl
Sieta BijkerVerenigingslevensieta.bijker@ldodk.nl
Wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat@ldodk.nl
Remco Winter
Vertrouwenscontactpersonen
Gea de Vriesgeadevries.ldodk@gmail.com
Ankie de Jongankiedejong.ldodk@gmail.com
Scheidsrechterscommissiescheidsrechterscommissie@ldodk.nl
Tjalle Faber
Administratie/Ledenadministratieadministratie@ldodk.nl
Aukje Berga
PR-commissie / perscontactenprcom@ldodk.nl
Arend WaningePerscontactenarend.waninge@ldodk.nl
Jurjen SmidSocial media, website, beeldmateriaaljurjen.smid@ldodk.nl
Kledingcommissie
Harmina Koelmahkoelma@ziggo.nl
Antje Wimke Ensing
Sponsorcommissiebusinessclub@ldodk.nl
Tony OvermeerVoorzitter
Teambegeleider selectie
Joke Winterwout.joke.winter@kpnmail.nl
Topsportcommissietopkorfbal@ldodk.nl
Folkert EnsingS1/S2/S3folkert.ensing@gmail.com
Jan EppingaA1/A2/B1/C1/D1janenmarjo@hetnet.nl
Bart Jan ScheenstraScoutingbartjanscheenstra@hotmail.com
Marc BlaauwScoutingmarcblaauw78@hotmail.com
Breedtesport commissie (overige teams)breedtekorfbal@ldodk.nl
Doety WaningeSenioren, G-korfbalinfo@siferjuffer.nl
Lien van der SchuitA, Blienveenstra@hetnet.nl
Rene van der BorC, Drenevdbor@home.nl
Hilda LageveenE, F, Kangoeroesbenhpratley@gmail.com
Berend Haaijerberend.haaijer@ldodk.nl
Supportersvereniging Groen Kabaal
Wietse Waningevoorzitterwietse@waninge.nl
Jasper BosPenningmeesterjaspermartijnbos@gmail.com
Jeugdactiviteitenjeugdactiviteiten@ldodk.nl
Actiecommissieactiecommissie@ldodk.nl
Korfbal League-organisatiekorfballeague@ldodk.nl
Hilde de Boer
Denise Kroes

 

Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het veld- en zaalseizoen kunt u contact opnemen met sporthal Kortezwaag (0513-461978).

Deel deze pagina op: