Contactpersonen

Hieronder vind je een overzicht van contactpersonen van LDODK. Per commissie vind je een algemeen mailadres en waar nodig een contactpersoon voor een specifiek gebied.

Bestuurbestuur@ldodk.nl
Gouke de Vriesvoorzittergouke.de.vries@ldodk.nl
Jolanda Bergsmasecretarissecretariaat@ldodk.nl
Remco Winterpenningmeester/breedtekorfbalremco.winter@ldodk.nl
Jan Sjoerd Pooltopkorfbaljansjoerd.pool@ldodk.nl
Berend Haaijerbreedtekorfbalberend.haaijer@ldodk.nl
Arend WaningePRarend.waninge@ldodk.nl
Wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat@ldodk.nl
Remco Winter
Vertrouwenscontactpersonenvertrouwenscontactpersoon@ldodk.nl
Gea de Vries
Scheidsrechterscommissiescheidsrechterscommissie@ldodk.nl
Tjalle Faber
Johan Abma
Remco Winter
Administratie/Ledenadministratieadministratie@ldodk.nl
Aukje Berga
PR-commissie / perscontactenprcom@ldodk.nl
Arend WaningePerscontactenarend.waninge@ldodk.nl
Jurjen SmidSocial media, website, beeldmateriaaljurjen.smid@ldodk.nl
Kledingcommissiekleding.commissie@ldodk.nl
Antje Wimke Ensing
Businessclub/Sponsorcommissiebusinessclub@ldodk.nl
Tony OvermeerVoorzitter
Gouke de Vries
Jetze de Vries
Jolanda Bergsma
Christiaan Schipper
Richard Kamstra
Gerben Bouma
Anne-Jan de Jong
Teambegeleider selectie
Joke Stienstrateammanager@ldodk.nl
Topsportcommissietopkorfbal@ldodk.nl
Marc BlaauwVoorzitter en scoutingmarc.blaauw@ldodk.nl
Daniëlle Hulst & Femke FaberA1/A2/B1/C1/D1
Diana van der VorstS1/S2/S3
Bart Jan ScheenstraScoutingbartjan.scheenstra@ldodk.nl
Albert VeenstraAlgemene zaken
 
Breedtesport commissie (overige teams)breedtekorfbal@ldodk.nl
Berend Haaijer
Fokke van der Zee
Remco Winter
Supportersvereniging Groen Kabaalgroenkabaal@ldodk.nl
Rixt Bouma
Timo Wever
Jurrit de Vries
Sjoerd Kuperus
Bouke Post
Wobbe Faber
Andries Ensing
Hessel Waninge
Jeugdactiviteitenjeugdactiviteiten@ldodk.nl
Actiecommissieactiecommissie@ldodk.nl
Korfbal League-organisatiekorfballeague@ldodk.nl

 

Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het veld- en zaalseizoen kunt u contact opnemen met sporthal Kortezwaag (0513-461978).

Deel deze pagina op: