Contactpersonen

Hieronder vind je een overzicht van contactpersonen van LDODK. Per commissie vind je een algemeen mailadres en waar nodig een contactpersoon voor een specifiek gebied.

Bestuur bestuur@ldodk.nl
Gouke de Vries voorzitter gouke.de.vries@ldodk.nl
Jolanda Bergsma secretaris secretariaat@ldodk.nl
Remco Winter penningmeester/breedtekorfbal remco.winter@ldodk.nl
Jan Sjoerd Pool topkorfbal jansjoerd.pool@ldodk.nl
Berend Haaijer breedtekorfbal berend.haaijer@ldodk.nl
Arend Waninge PR arend.waninge@ldodk.nl
Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretariaat@ldodk.nl
Remco Winter
Vertrouwenscontactpersonen vertrouwenscontactpersoon@ldodk.nl
Gea de Vries
Scheidsrechterscommissie scheidsrechterscommissie@ldodk.nl
Tjalle Faber
Johan Abma
Remco Winter
Administratie/Ledenadministratie administratie@ldodk.nl
Aukje Berga
PR-commissie / perscontacten prcom@ldodk.nl
Arend Waninge Perscontacten arend.waninge@ldodk.nl
Jurjen Smid Social media, website, beeldmateriaal jurjen.smid@ldodk.nl
Kledingcommissie kleding.commissie@ldodk.nl
Antje Wimke Ensing
Businessclub/Sponsorcommissie businessclub@ldodk.nl
Tony Overmeer Voorzitter
Gouke de Vries
Jetze de Vries
Jolanda Bergsma
Christiaan Schipper
Richard Kamstra
Gerben Bouma
Anne-Jan de Jong
Teambegeleider selectie
Joke Stienstra teammanager@ldodk.nl
Topsportcommissie topkorfbal@ldodk.nl
Marc Blaauw Voorzitter en scouting marc.blaauw@ldodk.nl
Daniëlle Hulst & Femke Faber A1/A2/B1/C1/D1
Diana van der Vorst S1/S2/S3
Bart Jan Scheenstra Scouting bartjan.scheenstra@ldodk.nl
Albert Veenstra Algemene zaken
 
Breedtesport commissie (overige teams) breedtekorfbal@ldodk.nl
Berend Haaijer
Fokke van der Zee
Remco Winter
Supportersvereniging Groen Kabaal groenkabaal@ldodk.nl
Rixt Bouma
Timo Wever
Jurrit de Vries
Sjoerd Kuperus
Bouke Post
Wobbe Faber
Andries Ensing
Hessel Waninge
Jeugdactiviteiten jeugdactiviteiten@ldodk.nl
Actiecommissie actiecommissie@ldodk.nl
Korfbal League-organisatie korfballeague@ldodk.nl

 

Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het veld- en zaalseizoen kunt u contact opnemen met sporthal Kortezwaag (0513-461978).

Deel deze pagina op: