
- Vereniging
Het was zaterdagmiddag smullen voor LDODK/Rinsma Modeplein J1. De 22-8 overwinning op WKS/European Aerosols J1 betekende het kampioenschap en dus taart!

De overwinning kwam geen enkele moment in gevaar. De J1 leidde de hele wedstrijd ruim. Daarmee was het duel met WKS een stuk minder spannende dan het eerste onderlinge duel in het openingsweekend van het seizoen. Toen won LDODK maar nipt 6-7.
Het weekend daarna volgde een 8-8 gelijkspel tegen WWC J1. Daarna begon het te lopen, met twee ruime overwinningen op Mid Fryslân/ReduRisk J1 (13-8 en 16-9).
Na 5 wedstrijden is de buit binnen. De 9 behaalde punten betekent op de ranglijst een voorsprong van 4 punten op Mid Fryslân. Met nog één speelronde is dat ruim genoeg voor het halen van het kampioenschap en dus ook voor het halen van de titel.
Spelers en begeleiding: GEFELICITEERD!