Contact

Bestuur (bestuur@ldodk.nl)
bestuur goukeGouke de Vries, voorzitter
Telefoon: (06) 2891 2831
E-mail: gouke.de.vries@ldodk.nl

Jan Sjoerd Pool, technische zaken
jansjoerd.pool@ldodk.nl

Jolanda Bergsma, secretaris
E-mail: jolanda.bergsma@ldodk.nl

bestuur christiaanChristiaan Schipper, Sponsoring
E-mail: christiaan.schipper@ldodk.nl

bestuur remcoRemco Winter, penningmeester / breedtekorfbal
E-mail: remco.winter@ldodk.nl

bestuur jacquelineJacqueline Oosterhof, PR
E-mail: jacqueline.oosterhof@ldodk.nl

Algemeen e-mail LDODK: secretariaat@ldodk.nl

Wedstrijdsecretariaat / oefenwedstrijden selectie
Remco Winter
E-mail: wedstrijdsecretariaat@ldodk.nl

Vertrouwenscontactpersonen
Douwe Bergsma
douwebergsma.ldodk@gmail.com

Ankie de Jong
ankiedejong.ldodk@gmail.com

Scheidsrechterszaken
Tjalle Faber
E-mail: scheidsrechtercommissie@ldodk.nl

Administratie/Ledenadministratie
Aukje Berga
E-mail: administratie@ldodk.nl

Kledingcommissie
Harmina Koelma
E-mail: hkoelma@ziggo.nl

Sponsorcommissie 
Tony Overmeer, voorzitter
E-mail: businessclub@ldodk.nl

Teambegeleider selectie
Joke Winter
E-mail: wout.joke.winter@kpnmail.nl

Topsport commissie (S1/S2/S3/A1/A2/B1/C1/D1)
Folkert Ensing, S1/S2/S3: folkert.ensing@gmail.com
Jan Eppinga, A1/A2/B1/C1/D1:janenmarjo@hetnet.nl
Bart Jan Scheenstra, Scouting: bartjanscheenstra@hotmail.com
Marc Blaauw, Scouting:marcblaauw78@hotmail.com
TC E-mailtopkorfbal@ldodk.nl

Breedtesport commissie (overige teams)
Edwin Pietersma, voorzitter
Vacature, contactpersoon Senioren
Vacature, contactpersoon A/B
Sibyl Brink, contactpersoon C’s
Sanne van Noordenburg, contactpersoon D’s
Fardou de Vries, contactpersoon E’s
Vacature, contactpersoon Fjes/Kangoeroes
Harry Berga, algemeen commissie lid
BC E-mailbreedtekorfbal@ldodk.nl

Supportersvereniging Groen Kabaal
Jesse Klabbers, voorzitter: jesseklabbers94@hotmail.com
Jippe Jongsma, administratie/ledenadministratie: jippejongsma17@hotmail.com

PR-commissie / perscontacten
Vacature, voorzitter
E-mail: prcom@ldodk.nl

Jeugdactiviteiten
Vacature, contactpersoon
E-mail: jeugdactiviteiten@ldodk.nl

Korfbal League organisatie
Hilde de Boer
korfballeague@ldodk.nl

Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het veld- en zaalseizoen kunt u contact opnemen met Sportcentrum Kortezwaag.

Deel deze pagina op: