Contact

 

Bestuurbestuur@ldodk.nl
Gouke de Vriesvoorzittergouke.de.vries@ldodk.nl
Jolanda Bergsmasecretarisjoke.stienstra@ldodk.nl
Remco Winterpenningmeester/breedtekorfbalremco.winter@ldodk.nl
Jan Sjoerd Pooltopkorfbaljansjoerd.pool@ldodk.nl
Christiaan Schippersponsorzakenpenningmeester@ldodk.nl
Jacqueline OosterhofPRjacqueline.oosterhof@ldodk.nl
Wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat@ldodk.nl
Remco Winter
Vertrouwenscontactpersonen
Douwe Bergsmadouwebergsma.ldodk@gmail.com
Ankie de Jongankiedejong.ldodk@gmail.com
Scheidsrechterszakenscheidsrechtercommissie@ldodk.nl
Tjalle Faber
Administratie/Ledenadministratieadministratie@ldodk.nl
Aukje Berga
PR-commissie / perscontactenprcom@ldodk.nl
Erik Otten
Jurjen Smidjurjen.smid@ldodk.nl
Yvonne Welling
Ester Stolkester.stolk@ldodk.nl
Arend Waningeperscontactenarend@sa24.nl
Kledingcommissie
Harmina Koelmahkoelma@ziggo.nl
Sponsorcommissie businessclub@ldodk.nl
Tony Overmeervoorzitter
Teambegeleider selectie
Joke Winterwout.joke.winter@kpnmail.nl
Topsport commissie topkorfbal@ldodk.nl
Folkert EnsingS1/S2/S3folkert.ensing@gmail.com
Jan EppingaA1/A2/B1/C1/D1janenmarjo@hetnet.nl
Bart Jan ScheenstraScoutingbartjanscheenstra@hotmail.com
Marc BlaauwScoutingmarcblaauw78@hotmail.com
Breedtesport commissie (overige teams)breedtekorfbal@ldodk.nl
Doety WaningeSenioren, G-korfbalinfo@siferjuffer.nl
Lien van der SchuitA, Blienveenstra@hetnet.nl
Marjan BoumaC, Dsingelhof@planet.nl
Hilda LageveenE, F, Kangoeroesbenhpratley@gmail.com
Berend Haaijer
Supportersvereniging Groen Kabaal
Jesse Klabbersvoorzitterjesseklabbers94@hotmail.com
Jippe Jongsmaadministratie/ledenadministratiejippejongsma17@hotmail.com
Jeugdactiviteitenjeugdactiviteiten@ldodk.nl
Vacature, contactpersoon
Actiecommissieactiecommissie@ldodk.nl
Korfbal League organisatiekorfballeague@ldodk.nl
Desiree Lezwijn Hilde de Boer
Hilde de Boer
Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het veld- en zaalseizoen kunt u contact opnemen met sporthal Kortezwaag (0513-461978).
Algemeen e-mail LDODK
ldodk.terwispel-gorredijk@knkv.net

Deel deze pagina op: