Contact

Bestuur (bestuur@ldodk.nl)
bestuur goukeGouke de Vries, voorzitter
Telefoon: (06) 2891 2831
E-mail: gouke.de.vries@ldodk.nl

bestuur jokeJoke Stienstra, secretaris
E-mail: joke.stienstra@ldodk.nl

bestuur christiaanChristiaan Schipper, penningmeester
E-mail: penningmeester@ldodk.nl

bestuur remcoRemco Winter, technische zaken
E-mail: remco.winter@ldodk.nl

bestuur jacquelineJacqueline Oosterhof, PR
E-mail: jacqueline.oosterhof@ldodk.nl

Algemeen e-mail LDODK: ldodk.terwispel-gorredijk@knkv.net

Wedstrijdsecretariaat / oefenwedstrijden selectie
Remco Winter
E-mail: wedstrijdsecretariaat@ldodk.nl

Vertrouwenscontactpersonen
Douwe Bergsma
douwebergsma.ldodk@gmail.com

Ankie de Jong
ankiedejong.ldodk@gmail.com

Scheidsrechterszaken
Henri Jongsma
E-mail: scheidsrechtercommissie@ldodk.nl

Administratie/Ledenadministratie
Aukje Berga
E-mail: administratie@ldodk.nl

Kledingcommissie
Harmina Koelma
E-mail: hkoelma@ziggo.nl

Sponsorcommissie 
Tony Overmeer, voorzitter
E-mail: businessclub@ldodk.nl

Teambegeleider selectie
Joke Winter
E-mail: wout.joke.winter@kpnmail.nl

Topsport commissie (S1/S2/S3/A1/A2/B1/C1/D1)
Folkert Ensing, S1/S2/S3: folkert.ensing@gmail.com
Jan Eppinga, A1/A2/B1/C1/D1:janenmarjo@hetnet.nl
Bart Jan Scheenstra, Scouting: bartjanscheenstra@hotmail.com
Marc Blaauw, Scouting:marcblaauw78@hotmail.com
TC E-mailtopkorfbal@ldodk.nl

Breedtesport commissie (overige teams)
Edwin Pietersma, voorzitter
Vacature, contactpersoon Senioren
Vacature, contactpersoon A/B
Sibyl Brink, contactpersoon C’s
Sanne van Noordenburg, contactpersoon D’s
Fardou de Vries, contactpersoon E’s
Geertje Jongsma, contactpersoon Fjes/Kangoeroes
Harry Berga, algemeen commissie lid
BC E-mailbreedtekorfbal@ldodk.nl

Supportersvereniging Groen Kabaal
Jesse Klabbers, voorzitter: jesseklabbers94@hotmail.com
Jippe Jongsma, administratie/ledenadministratie: jippejongsma17@hotmail.com

PR-commissie / perscontacten
Vacature, voorzitter
E-mail: prcom@ldodk.nl

Jeugdactiviteiten
Vacature, contactpersoon
E-mail: jeugdactiviteiten@ldodk.nl

Korfbal League organisatie
Desiree Lezwijn
korfballeague@ldodk.nl

Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het veld- en zaalseizoen kunt u contact opnemen met de betreffende accomodatie. De gevonden voorwerpen op het veld worden 2x per jaar verzameld door Jikke Kortstra (0513) 464547. Dit gebeurt aan het einde van elk veldseizoen.

Deel deze pagina op: