Contactpersonen

Bestuur
Gouke de Vries, voorzitter: gouke.de.vries@ldodk.nl
Joke Stienstra, secretaris: joke.stienstra@ldodk.nl
Christiaan Schipper, penningmeester: penningmeester@ldodk.nl
Remco Winter, technische zaken: remco.winter@ldodk.nl
Jacqueline Oosterhof, PR: jacqueline.oosterhof@ldodk.nl
Algemeen: bestuur@ldodk.nl

Wedstrijdsecretariaat / oefenwedstrijden selectie
Remco Winter
E-mail: wedstrijdsecretariaat@ldodk.nl

Scheidsrechterszaken
Henri Jongsma
E-mail: scheidsrechtercommissie@ldodk.nl

Administratie/Ledenadministratie
Aukje Berga
E-mail: administratie@ldodk.nl

PR-commissie / perscontacten
Vacature, voorzitter
E-mail: prcom@ldodk.nl

Sponsorcommissie
Marco Pol, voorzitter
E-mail: businessclub@ldodk.nl

Teambegeleider selectie
Joke Winter
E-mail: wout.joke.winter@kpnmail.nl

Topsport commissie (S1/S2/S3/A1/A2/B1/C1/D1)
Folkert Ensing (S1/S2/S3): folkert.ensing@gmail.com
Schelte Meinsma (A1/A2/B1/C1/D1): Schelte.meinsma@ldodk.nl
Bart Jan Scheenstra (Scouting): bartjanscheenstra@hotmail.com
Jan Eppinga (algemeen commissie lid): janenmarjo@hetnet.nl
Algemeen: topkorfbal@ldodk.nl

Breedtesport commissie (overige teams)
Edwin Pietersma, voorzitter
Vacature, contactpersoon Senioren
Vacature, contactpersoon A/B
Sibyl Brink, contactpersoon C’s
Sanne van Noordenburg, contactpersoon D’s
Fardou de Vries, contactpersoon E’s
Geertje Jongsma, contactpersoon Fjes/Kangoeroes
Harry Berga, algemeen commissie lid
Algemeen: breedtekorfbal@ldodk.nl

Supportersvereniging Groen Kabaal
Jesse Klabbers, voorzitter: jesseklabbers94@hotmail.com
Jippe Jongsma, administratie/ledenadministratie: jippejongsma17@hotmail.com

Jeugdactiviteiten
Margreet Ringia, contactpersoon
E-mail: jeugdactiviteiten@ldodk.nl

Actiecommissie
E-mail: actiecommissie@ldodk.nl

Korfbal League organisatie
Desiree Lezwijn
korfballeague@ldodk.nl

Gevonden voorwerpen
Voor informatie over gevonden voorwerpen gedurende het veld- en zaalseizoen kunt u contact opnemen met de betreffende accomodatie. De gevonden voorwerpen op het veld worden 2x per jaar verzameld door Jikke Kortstra (0513) 464547. Dit gebeurt aan het einde van elk veldseizoen.

Vertrouwenscontactpersonen
Douwe Bergsma
douwebergsma.ldodk@gmail.com

Ankie de Jong
ankiedejong.ldodk@gmail.com

Algemeen e-mail LDODK
ldodk.terwispel-gorredijk@knkv.net

Deel deze pagina op: